Sayfa: 1 [2]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: SAYE yi neden tercih ettiniz ???  (Okunma Sayısı 46048 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
admin
Administrator
Hero Member

Birim Kodu: 0000000000

Site
« Yanıtla #15 : Aralık 22, 2010, 23:32:20 ÖS »

ben soruyu degistirmek istiyorum 
Saye ahbs tercih ediliyor ama Saye ahbs forum neden tercih edilmiyor ?

Sâye AHBS Teknik Destek

İletişim Bilgileri
------------------
+90 312 394 00 14
iletisim@saye.web.tr
azad_van
Ziyaretçi
« Yanıtla #16 : Aralık 23, 2010, 09:49:39 ÖÖ »

ben soruyu degistirmek istiyorum  
Saye ahbs tercih ediliyor ama Saye ahbs forum neden tercih edilmiyor ?

Anket seçenekleride şöyle
1-Forum ne demek? Masum
2-Aman bıktık zaten formlardan bide bu formumu çıkardı bakanlık?
3-Barış ve Gökhan'ın hızına yetişemiyoruz  Karizmatik
4-Bırakın reklamı, icraat istiyoruz
5-Metin bize forum kurmadiki ama, arayımda gelsin kursun Kahkaha
6-Van'da forum var da biz mi gitmedik İzmir'de olsak mis gibi gideriz Bornova Foruma (Dr.SBK)

(sizlerde sorularınızı ekleyebilirsiniz)
« Son Düzenleme: Aralık 24, 2010, 23:38:37 ÖS Gönderen: azad_van » Kayıtlı
admin
Administrator
Hero Member

Birim Kodu: 0000000000

Site
« Yanıtla #17 : Aralık 23, 2010, 13:49:04 ÖS »

ben oyumu birinci secenege veriyorum

Sâye AHBS Teknik Destek

İletişim Bilgileri
------------------
+90 312 394 00 14
iletisim@saye.web.tr
vandestek
Newbie
*

Birim Kodu: 001

« Yanıtla #18 : Aralık 24, 2010, 12:48:55 ÖS »

Arkadaşlar öncelikle hepinizden özür dilemem gerektiğini düşünüyorum çünkü yoğun çalışma tempomdan dolayı malesef forumumuzu birazcık yalnız bıraktım. Ancak beni iyi tanıdığınız için anladığınızı umuyorum. Yazılanların tamamını okudum özellikle Dr. Gökhan Bey'in oluşturduğu anket harika olmuş hem beni grurlandırdı hemde hüzünlendirdi bir o kadarda mutlu oldum her ne kadar orada "metin beni kandırdı" şıkkı olsada  oda ayrı bir espiri katmış. Bana verdiğiniz desteklerden dolayı şuanda foruma kayıtlı olan olmayan tüm hekimlerimize teşekkür etmek istiyorum. Gerçekten destekleriniz sonucunda hedefimize ulaşıyoruz. Amacımız tabiki kaliteli ve etkin bir hizmet vermek umarım bunuda başarabiliyoruzdur. Tabiki bu noktada en büyük payın Hakan Bey ve Sadettin bey'e ait olduğunu belirtmek istiyorum kendileri gerçekten tanıdığım en espirili, en zeki, en başarılı yazılımcılardır. Onlarla birlikte çalışıyor olmam benim için ayrıca bir grur vesilesidir. Son olarak tüm hekimlerimize buradan tekrar tekrar teşekkürlerimi iletir foruma gösterdikleri ilgi ve katkılarından dolayıda sonsuz minnetlerimi sunarım...
azad_van
Ziyaretçi
« Yanıtla #19 : Aralık 24, 2010, 13:11:53 ÖS »

Arkadaşlar öncelikle hepinizden özür dilemem gerektiğini düşünüyorum çünkü yoğun çalışma tempomdan dolayı malesef forumumuzu birazcık yalnız bıraktım. Ancak beni iyi tanıdığınız için anladığınızı umuyorum. Yazılanların tamamını okudum özellikle Dr. Gökhan Bey'in oluşturduğu anket harika olmuş hem beni grurlandırdı hemde hüzünlendirdi bir o kadarda mutlu oldum her ne kadar orada "metin beni kandırdı" şıkkı olsada  oda ayrı bir espiri katmış. Bana verdiğiniz desteklerden dolayı şuanda foruma kayıtlı olan olmayan tüm hekimlerimize teşekkür etmek istiyorum. Gerçekten destekleriniz sonucunda hedefimize ulaşıyoruz. Amacımız tabiki kaliteli ve etkin bir hizmet vermek umarım bunuda başarabiliyoruzdur. Tabiki bu noktada en büyük payın Hakan Bey ve Sadettin bey'e ait olduğunu belirtmek istiyorum kendileri gerçekten tanıdığım en espirili, en zeki, en başarılı yazılımcılardır. Onlarla birlikte çalışıyor olmam benim için ayrıca bir grur vesilesidir. Son olarak tüm hekimlerimize buradan tekrar tekrar teşekkürlerimi iletir foruma gösterdikleri ilgi ve katkılarından dolayıda sonsuz minnetlerimi sunarım...

Ve beklenen açıklama
Abi seni aramızda görmek bizi mutlu etti
vandestek
Newbie
*

Birim Kodu: 001

« Yanıtla #20 : Aralık 24, 2010, 13:33:31 ÖS »

valla ne yalan söyleyim bende çok mutlu oldum  Kahkaha
drsbk
Sr. Member

Birim Kodu: 65.01.002

« Yanıtla #21 : Aralık 24, 2010, 22:13:10 ÖS »

Ankete bunu eklemek isterim...
- Van'da forum var da biz mi gitmedik İzmir'de olsak mis gibi gideriz Bornova Foruma
azad_van
Ziyaretçi
« Yanıtla #22 : Aralık 24, 2010, 23:39:27 ÖS »

Ankete bunu eklemek isterim...
- Van'da forum var da biz mi gitmedik İzmir'de olsak mis gibi gideriz Bornova Foruma

Ekledim abi. ama hakketen böyle bir ankette eklemeyi düşünüyorum.
Sayfa: 1 [2]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer: