Sayfa: [1]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: TALEPLER  (Okunma Sayısı 3457 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
mehmetcak
Hero Member

Birim Kodu: 34.24.033

« : Aralık 09, 2022, 15:02:33 ÖS »

1. Hasta kartını açtık, teşhis kısmına nezle girdik, "AKILCI ANTİBİYOTİK DEĞERLENDİRME ÇIKTI"
BURADA, değerlendir bilmem ne kısımlarını, bir kez ENTER, değerlendir atla geç ikinci kez ENTER diyolog penceresine TAMAM,
3. enter kurtul bundan KAPAT şekline getirebilir miyiz, Sorumluluk zaten bendeyken, siz programcılar habire ve habire,
tekrar ve tekrar beni neden zorluyorsunuz?

2. Açılışta hangi ekranlar açılacak, kullacıya seçme sanşı bırakılmamış, AYARLAR KISMINA, AÇILIŞ AYARLARI diye bir kısım yapıp, açılışta açılmasını istediğim programlara tik atarak seçebimek istiyorum, mesela ESK ekranı ben istemiyorum her seferinde açılmasını ama açılıyor.
Mesela MHRS randevu, her seferinde ben onun açılmasını istiyorum ama illede manuel açmak zorunda kalıyorum

3. VERİ GÖNDERME (BU UYARI HERSEFERNDE YIRTIK DONDAN FIRLAYAN ŞEY GİBİ ORTAYA ÇIKIP BENİ RAHATSIZ ETMEK ZORUNDAMI?
Ayarlar kısmına "VERİ GÖNDERME İÇİN UYARMA" şeklinde bir opsiyon eklenemez mi??

daha bir kaç talep daha olacak ama onlarda artık başka bahara,
Saygılar sevgiler, iyi çalışmalar

« : Aralık 09, 2022, 15:02:33 ÖS »

ELİF
Teknik Grup
Full Member

Birim Kodu: 1

« Yanıtla #1 : Aralık 10, 2022, 14:10:29 ÖS »

"1. Hasta kartını açtık, teşhis kısmına nezle girdik, "AKILCI ANTİBİYOTİK DEĞERLENDİRME ÇIKTI"
BURADA, değerlendir bilmem ne kısımlarını, bir kez ENTER, değerlendir atla geç ikinci kez ENTER diyolog penceresine TAMAM,
3. enter kurtul bundan KAPAT şekline getirebilir miyiz, Sorumluluk zaten bendeyken, siz programcılar habire ve habire,
tekrar ve tekrar beni neden zorluyorsunuz?"

Yukarıda belirtmiş olduğunuz ("ikinci kez ENTER diyolog penceresine TAMAM")durum bakanlıktan dönen cevap ve bakanlık servislerini düzelttikten sonra orada çıkan mesajla karşılaşmayacağınızı belirtmek isteriz. "DEĞERLENDİR"den sonra "TAMAM" butonuna basarak 2 adımda o ekrandan çıkmış olacaksınız.

DİĞER 2 İSTEĞİNİZ İLE İLGİLİ DE ADINIZA İSTEK KAYDI OLUŞTURDUK.

Bilginize sunar. Teşekkür ederiz.
« Yanıtla #1 : Aralık 10, 2022, 14:10:29 ÖS »

mehmetcak
Hero Member

Birim Kodu: 34.24.033

« Yanıtla #2 : Aralık 10, 2022, 19:12:26 ÖS »

ÇOK TEŞEKKÜRLER..
ertan
Jr. Member
**

Birim Kodu: 34.05.150

« Yanıtla #3 : Şubat 03, 2023, 15:22:40 ÖS »

SAYE Ki gölge anlamına gelir.
her üst solunum yolu tonsillit farenjit v.b teşhis girdikkten sonra akılcı antibiyotik değerlendirme formunu bakanlık istediğini, belritiniz.fake de olsa oldukça sıkıcı ve artık her cevabı ezberden öte bildiğimiz bu uygulamayı fake de olsa bir tek tuşla dahi atlatma yolu yöntemi yokmu ..bu eziyeti biz sadece saye kullanıcıları mı çekiyloruzz.
ELİF
Teknik Grup
Full Member

Birim Kodu: 1

« Yanıtla #4 : Şubat 15, 2023, 10:05:52 ÖÖ »

Teşhis eklediğinizde akılcı antibiyotik uyarı penceresinin ekrana açılmaması özelliğini sürümle birlikte sistemimize ekledik. Uygulamanız gereken işlem adımları şöyle;
Ayarlar->Genel Ayarlar->Poliklinik ekranının en alt kısmında 'Akılcı antibiyotik değerlendirmesi' yap kutucuğunun işaretini kaldırmak ve Kaydetmek.
ertan
Jr. Member
**

Birim Kodu: 34.05.150

« Yanıtla #5 : Şubat 15, 2023, 14:46:15 ÖS »

TEŞEKKÜRER.......BENİ ÖZELLİKLE ÇOK SEVNDİRDİNİZ.......HELE ŞÜKÜR AKILCI ANTİBİYOTİK DEĞERLENDİRME ...sıkıntısından KURTULDUK...

Sayfa: [1]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer: