Sayfa: [1]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: Saye AHBS 1.5.98.0 Numaralı Güncelleme  (Okunma Sayısı 3532 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
ELİF
Teknik Grup
Full Member

Birim Kodu: 1

« : Ekim 20, 2022, 14:37:30 ÖS »

Saye AHBS 1.5.98.0 Numaralı Güncellememiz Yayınlandı.

- SGK İş göremezlik raporunda düzenlemeler yapıldı.
- Takvim dışı aşı sorgulamada iyileştirmeler yapıldı.
- Pratik arama sonucunda "Bulunan Kayıt Sayısı" metni "Kayıt Sayısı" olarak değiştirildi.
- Raporlar -> Bebek - Çocuk Raporları -> Aşı Olması Gereken Bebekler/Çocuklar raporuna yaş aralığı eklendi.
- MHRS entegrasyonunda iyileştirmeler yapıldı.
- Kapı monitöründe ve hasta kabul ekranında düzenlemeler yapıldı.
- MELIS Laboratuvar entegrasyonunda düzenlemeler yapıldı.
- Form013 ve Form013A raporlarında düzenlemeler yapıldı.
- Akılcı antibiyotik ekranı açıldığında imlecin "Değerlendir" butonunda olması sağlandı.
- Muayene -> Fizik muayene kısmına şablon ekle , güncelle , sil eklendi.
- Aile hekimliği değişikliği formuna başvuran kişinin doğum tarihi eklendi
- KDS Bilgileri ekranında tarih sorgulatma alanı eklendi
- Obezite izlem girişindeki pedometre uyarısı kaldırıldı.
- TD aşılarında , SKT 30.09.2022 olan aşıların SKT bilgisinin 30.09.2023 olarak çözümlenmesi sağlandı.
- Ortalama Muayene Sayısı hesaplamasında iyileştirmeler yapıldı.
- İşlemler->USS->Verileri Bakanlığa Gönder ekranındaki verilerin Excel'e aktarılması sağlandı.

Yenilikler için güncellememizi Alalım. İyi Çalışmalar.
« : Ekim 20, 2022, 14:37:30 ÖS »

turquoise
Sr. Member

Birim Kodu: 42.26.067

« Yanıtla #1 : Ekim 24, 2022, 10:39:35 ÖÖ »

Alıntı
Ortalama Muayene Sayısı hesaplamasında iyileştirmeler yapıldı.
Bu nereden hesaplanıyor?
« Yanıtla #1 : Ekim 24, 2022, 10:39:35 ÖÖ »

Must@f@@cr
Teknik Grup
Jr. Member

Birim Kodu: 000

« Yanıtla #2 : Ekim 28, 2022, 15:55:31 ÖS »

Yereldeki muayenelerden hesaplıyor hocam. Yerelde ki muayene sayısının o aydaki iş gününe bölerek hesaplıyor. Bu güncellemede yapılan iyileştirme Ayın ilk günü hafta sonuna geldiğinde hata çıkıyordu.  Bununla alakalı bir güncelleme oldu.
turquoise
Sr. Member

Birim Kodu: 42.26.067

« Yanıtla #3 : Kasım 02, 2022, 07:10:11 ÖÖ »

Anladım. Giriş ekranındaki "ortalama muayene sayısı"nı kasdediyorsunuz. Teşekkür ederim.
dreamcatcher
Newbie
*

Birim Kodu: 45.05.10

« Yanıtla #4 : Kasım 04, 2022, 09:00:52 ÖÖ »

toplu mamografi sorgulama çalışmıyor. (internet hızı kaynaklı mı bilmiyorum). e-reçete ekranına yönlendirme ve reçete yazımı sonrası eğer e-reçete ekranı açık bırakılırsa saye yanıt vermiyor kapatmak zorunda kalıyorum.(internet hızı ile mi alakalı bilemiyorum) saye gün içinde en az 2 kere hasta muayene girişi esnasında duruyor kendini kapatıyor. akılcı antibiyotik değerlendirme ekranı çalışmıyor hata veriyor. saygılar
ELİF
Teknik Grup
Full Member

Birim Kodu: 1

« Yanıtla #5 : Kasım 15, 2022, 16:31:04 ÖS »

"toplu mamografi sorgulama çalışmıyor. (internet hızı kaynaklı mı bilmiyorum)"--> Toplu mamografi sorgulanamamasının sebebi bakanlıktaki bu servislerin kapalı olmasından kaynaklı.

"e-reçete ekranına yönlendirme ve reçete yazımı sonrası eğer e-reçete ekranı açık bırakılırsa saye yanıt vermiyor kapatmak zorunda kalıyorum.(internet hızı ile mi alakalı bilemiyorum) saye gün içinde en az 2 kere hasta muayene girişi esnasında duruyor kendini kapatıyor." --> Bu konuyla ilgili de çalışmamız var, çıkaracağımız sürümle birlikte düzeltmiş olacağız.

"akılcı antibiyotik değerlendirme ekranı çalışmıyor hata"--> alınan hatanın bakanlık servislerinden kaynaklı olduğunun tespitini yaptık. Bilginize sunarız.

Sayfa: [1]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer: