Sayfa: [1]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: Sms Entegrasyonu  (Okunma Sayısı 3081 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
Dr.Watson
Newbie
*

Birim Kodu: 65.07.004

« : Kasım 23, 2019, 12:19:04 ÖS »

Öncelikle bu hizmetiniz için asem ve kendi adıma teşekkürlerimi sunarım.Güzel hizmet.Ancak ilk etapta gördüğüm bazı eksiklikleri sizlerle paylaşmak istiyorum.Bunları yazılımcı arkadaşa iletebilirseniz sevirinirim Özge Hanım.
1-Hasta yakınlık derecesi ( annesi ,babası vs.) kayıtlı olmadıkça iletişim bilgileri kayıtlı olsa bile sms gönderilecek numaralarda gözükmüyor.Çözüm olarak ya yakınlık derecesini şart koşmayın,ya da toplu olarak bunları güncelleme imkanı sağlayın bizlere.İletişim bilgileri kayıtlı olmasına rağmen yerel performans sayfasından sms gönder dediğimizde çok az gönderilecek numara çıkıyor.
2- Çocuk  bebek izlem gebe izlem lerden sms gönderme imkanımız yok
3-Ben bunların dışında da hastalarımla iletişim kurmak istiyorum.Örneğin toplu sorgulama yapıp 15 49 izlemi gelen hastalarıma toplu sms göndermek istiyorum.Örneğin kanser taramaları için yaş ve cinsiyet kriterlerini sağlayan hastalarıma bilgilendirme mesajı çekmek istiyorum.
4-Gönderilen smslerin içeriğinden saye zaten sorumlu tutulamaz.Ben herhangi bir hastama herhangi bir zamanda sms ile iletişim kurmak isteyebilirim.Örneğin bir hastam kimliğini unuttu,sms çek.Örneğin kontrol tarihinde hastamı tekrar çağırabilirim.Örnekler çoğaltılabilir.Bu yüzden her hasta için saye de hasta kartı açıldıktan sonra sağda açılan pencerede sms gönder seçeneğinin olmasını talep ediyorum

Taleplerimin çok makul olduğunu düşünüyorum.Saye de böyle güzel bir hizmeti ,daha da işlevsel hale getirebilirse tadından yenmez.Sms hizmeti satın almış biri olarak yazılmcı arkadaş bu konuyla ivedi ilgilenebilirse çok müteşşekir kalıcam.Hizmetleriniz için tekrar teşekkür ederim.
« : Kasım 23, 2019, 12:19:04 ÖS »

Sayfa: [1]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer: